logo

Ciekawe strony i artykuły

W dniach 25-28 marca 2013r. w godz. 10.00 - 20.00 zapraszamy na niecodzienną, intrygującą, zmuszającą do zastanowienia się nad swoim życiem wystawę L A B I R Y N T.
Miejsce wystawy: Kościół Zielonoświątkowy ul. Okrzei 4 A
Ze względu na specyficzny rodzaj wystawy polecamy zarezerwować sobie dzień i godzinę wizyty pod numerem telefonu 506 902 304.

LABIRYNT to multimedialna podróż przez jedenaście specjalnie przygotowanych komnat o różnej tematyce związanej ze zbawieniem i życiem z Bogiem. Znajdziemy tam między innymi komnatę o krzyżu, komnatę o grzechu i przyjęciu przebaczenia, o odpoczynku. Podczas podróży ze słuchawek płynie tekst informujący o tematyce poszczególnych komnat. Wyruszamy w podróż sami, kolejna osoba rozpocznie swoją podróż po kilkunastu minutach. Mamy więc komfort, aby w skupieniu zastanowić się nad swoim życiem i szukać spotkania z Bogiem. W trakcie jest możliwość zrezygnowania z dalszego uczestnictwa, Sami decydujemy o wyborze  drogi. Jednak intymność i świadomość tego, że sami decydujemy na jak długo i jak mocno się zaangażujemy w tą instalacje powoduje, że przeżywamy coś wyjątkowego. Niemal każdy, kto przechodzi przez kolejne komnaty, jest poruszony Bożą obecnością, niezależnie od przekonań i wcześniejszych doświadczeń. Przejście przez labirynt uzmysławia nam, że to jest nasze przeznaczenie, aby być otoczonym bożą obecnością i słowem. Właśnie tak Bóg widzi naszą relacje z nami. Nasze zabieganie i niedowiarstwo powodują, że przedstawienie labiryntu wzbudza w nas tęsknotę za prawdziwą relacją z Bogiem.
zobacz zdjęcia z wystawy

16 marca 2013

powrót


Design By: Template World