logo

Ciekawe strony i artykuły

 Mamy zaszczyt zaprosić Państwa i Wolontariuszy na niezwykłe wydarzenie, które będzie miało miejsce w Pile w dniach 11-15 czerwca br.
W roku 2011 i 2012 byliśmy wspólnie zaangażowani w "Realną Akcję" w prace fizyczne, natomiast teraz pragniemy w dowód sympatii i wdzięczności
dostarczyć mieszkańcom i wolontariuszom duchowych i artystycznych przeżyć.
Na scenie pod namiotem przy ul Okrzei 4A  będzie rozbrzmiewała radosna
muzyka uwielbienia Boga.
Zaprosiliśmy artystę - Grzegorza Kloca wraz z zespołem. Grzegorz Koloc jest wokalistą i gitarzystą, ale także kompozytorem, aranżerem i producentem myzycznym. Na przełomie wieku, kiedy o jego piosenki zabiegały największe wytwórnie fonograficzne, pisano o nim "charyzmatyczny chłopak z gitarą"  a dziś jako dojrzały scenicznie mężczyzna z młodzieńczą pasją wykonuje utwory pop-rockowe, ale nie  banalne.Wszechstronne doświadczenie sceniczne zdobywał pracując z młodymi gwiazdami polskiej piosenki takimi jak: Natalia Kukulska, Anita Lipnicka czy też zespoły SIXTEEN, DAAB, i DE MONO. Ma na swoim koncie także współpracę z Haliną Frąckowiak i Ryszardem Rynkowskim, natomiast z Marylą Rodowicz skomponował utwór "Anioły pilnują nas", który przez długie miesiące nie schodził z pierwszych miejsc listy przebojów. Zapraszamy bardzo serdecznie każdego wieczoru o godz.19.00. Oprócz muzyki mamy coś wyjątkowego dla tych, którzy cierpią z powodu niedyspozycji zdrowotnych. Więc i tym problemom chcemy stawić czoła i modlić się o uzdrowienie, które jest możliwe w Jezusie. Zapraszamy więc tych, którzy się źle mają i wszystkich chętnych zainteresowanych na szczególne spotkanie uzdrowieńcze poprzedzone inspirująca prelekcją Pastora Jerzego Przeradowskiego. Każde spotkanie zakończy sie kameralnym koncertem.
Akcentem kończącym będzie wspólny "MARSZ DLA JEZUSA" dnia 15.06. o godz. 10.00  Radosny marsz z transparentami, barwnymi flagami, balonami i wesołą muzyką. Do zobaczenia.

Program akcji ewangelizacyjnej:

11.06. 2013 godz.19:00 - Byłem gangsterem- moc wyzwolenia

12.06.2013 godz. 19:00 - Bóg uzdrawia, przeżyłem to osobiście

13.06.2013 godz. 19:00 - Fascynujaca historia pilota - pastora

14.06.2013 godz. 19:00 - On leczy ciało i duszę

15.06.2013 godz. 10:00 - Marsz dla Jezusa

Podczas każdego spotkania koncert "Worship" w wykonaniu zespołu Grzegorza Kloca

 

26 maja 2013

powrót


Design By: Template World